Makaleler

Başkan Yılmaz’dan Şehit, Gazi ve Yetim Ailelerine İftar Yemeği Verdi

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image '15/images/stories/sehitg.jpg'
There was a problem loading image '15/images/stories/sehity.jpg'
There was a problem loading image '15/images/stories/sehits.jpg'
There was a problem loading image '15/images/stories/sehitg1.jpg'


sehitg.jpg

Başkan Yılmaz’dan Şehit, Gazi ve Yetim Ailelerine İftar Yemeği Verdi

Belediye Başkanımız Ünal Yılmaz, 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günü Kelkit’te birlikte paylaşmanın ve yaşamanın Kardeşlik İftarı yapıldı. Şehit, Gaziler ,Yetim aileleri ile ilçmizde bulunan 30 suriyeli yetim çocuklarlada iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Kiptaş Kent Parkı Hayal Lokantasında yapılan İftar yemeğine, Kaymakamımız Ozan Gazel, 22.Dönem Milletvekilimiz Temel Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Dönmez, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Aydın, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Yavuz, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Basın Temsilcileri, Şehit aileleri, Gaziler ve Yetimler katıldı.

Başkan Yılmaz, Ramazan münasebetiyle çok değerli şehit aileleri ve gazilerle bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu “Aziz Şehitlerimizin çok değerli aileleri ve kahraman gazilerimiz sizler bu milletin sahip çıkması gereken en değerli emanetlerisiniz”Dedi,

Belediye Başkanımız Ünal Yılmaz, “Şehit, Gaziler ve Yetim ailelerinin haklarının ödenmesi mümkün değil. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.Ailelerine de sabırlar diliyoruz. İftar yemeğimize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


sehity.jpg

sehits.jpg

sehitg1.jpg

 

Joomla templates by Joomlashine