Anasayfa Haber Arşivi

PostHeaderIcon Rektör Yardımcısı, Prof. Dr. Haydar Akyazı Başkan Duran?ı Makamında Ziyaret Etti

Share in FacebookTweet it!

 

Rektör Yardımcısı, Prof. Dr. Haydar Akyazı Başkan Duran?ı Makamında Ziyaret Etti

Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcısı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Akyazı ziyaretinde, Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Vecihi Aksakal,  Öğretim Görevlileri ve Belediye Meclis Üyemiz Yusuf Ayvazoğlu katıldı.

Prof.Dr. Haydar Akyazı: Sayın rektörümüz başta olmak üzere ve ben,  tez canlı insanlarız.  Bir ilde üniversite kurulduğu zaman bunun sosyal-kültürel ve ekonomik yansımasını elbette zaman içerisinde olur. Bizde burada çok net görüyoruz. İkili diyaloglarda olsun, resmi toplantılarda olsun üniversitenin çok hızlı geliştiğini, Kelkit'in bu gelişmeye hızlı bir şekilde ayak uydurduğunu,  Gümüşhane Üniversitesi?nin, Gümüşhane için Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olduğunu söyleyen Akyazı, ?Bize destek çıkmaları gereklidir? dedi.

            Belediye Başkanımız Muammer Duran ise, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcısı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Akyazı?nın Kelkit'e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti. Başkan Duran,? ilçemizde Fakülte görmek istiyor.? Bu amaçla Belediye olarak her zaman Üniversitemizin büyümesi noktasında üzerimize düşeni yapmaya hazırız, yapıyoruz. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Haydar Akyazı'ya başarılarının devamını diledi.

 

...


Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2012 09:37 )